Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kasy fiskalne, sprzęt biurowy 52 322 75 06
Sprzęt Audio-Video, klimatyzacja 52 349 39 51

Poradnik

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Prezentujemy niepowtarzalną ofertę, w której znajdują się kasy fiskalne najwyższej jakości od renomowanych producentów. W naszym sklepie w Bydgoszczy znajdą Państwo sprzęt świetnie sprawdzający się w punktach handlowych, sklepach, cukierniach, lokalach gastronomicznych, jak również w punktach usługowych. Oprócz kas dysponujemy również drukarkami, czytnikami kodów kreskowych, metkownicami i wagami. Zapewniamy o niezawodności i najwyższej wydajności naszego sprzętu.

Liczarki banknotów

Liczarki banknotów

Przedstawiamy nowoczesne i niezawodne automatyczne liczarki banknotów marek Daruma i Kisan. Urządzenia szybko i precyzyjnie przeliczają pieniądze, usprawniając prace kasjera i eliminując ryzyko błędu. Oferowane modele wyposażone są w opcje dodatkowe, takie jak odliczanie w plikach, wykrywanie podwójnych banknotów czy sprawdzanie autentyczności środków płatniczych. To niezastąpione wyposażenie dla banków, skarbców, sortowni, kantorów czy urzędów pocztowych.