Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kasy fiskalne, sprzęt biurowy 52 322 75 06
Sprzęt Audio-Video, klimatyzacja 52 349 39 51

O nas

Firma nasza istnieje od 1993 roku. Obecny wizerunek firmy to długa droga ciągłej transformacji, pozwalająca nam stale wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Zajmujemy się sprzedażą systemów audio – video,  sprzętu komputerowego, biurowego, urządzeń fiskalnych oraz systemów klimatyzacyjnych najbardziej renomowanych i sprawdzonych firm.  Jednak nasza praca to nie tylko sprzedaż. Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę: od projektu i doradztwa, po sprzedaż i instalację zakupionego sprzętu. Zajmujemy się również serwisem wybranych urządzeń. Naszym celem jest zaoferować jak najwyższą jakość produktów i usług przy zachowaniu umiarkowanej ceny. 

 

Mamy nadzieję że nasza oferta zaspokoi Państwa potrzeby dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i  zachęcamy do dalszej współpracy.