Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kasy fiskalne, sprzęt biurowy 52 322 75 06
Sprzęt Audio-Video, klimatyzacja 52 349 39 51

Liczarki banknotów

Przedstawiamy nowoczesne i niezawodne automatyczne liczarki banknotów marek Daruma i Kisan. Urządzenia szybko i precyzyjnie przeliczają pieniądze, usprawniając prace kasjera i eliminując ryzyko błędu. Oferowane modele wyposażone są w opcje dodatkowe, takie jak odliczanie w plikach, wykrywanie podwójnych banknotów czy sprawdzanie autentyczności środków płatniczych. To niezastąpione wyposażenie dla banków, skarbców, sortowni, kantorów czy urzędów pocztowych.

Daruma
Marka ta oferuje jedne z najbardziej funkcjonalnych liczarek banknotów. W zależności od modelu urządzenia te liczą nawet do 1600 banknotów na minutę. W opcjach dodatkowych m.in. kontrola oryginalności waluty (PLN, EURO, USD, GBP), sumowanie, odliczanie itp.

Kisan
Zaawansowana liczarka Kisan posiada możliwość weryfikacji nawet siedmiu walut: PLN, EUR, USD, GBP, CHF, SEK, NOK. Funkcja rozpoznawania numerów seryjnych zwiększa bezpieczeństwo obsługi transakcji przez bank lub inną placówkę. Urządzenie wyposażone jest w system odrzucania podejrzanych banknotów do specjalnej kieszeni, bez przerywania procesu liczenia. Profesjonalny sorter dla wszystkich instytucji zajmujących się zarządzaniem gotówką.